Krajalnica jac full

Krajalnica maga 612p to pewne danie do krojenia wszelkiego rodzaju żywności. Nadaje się także do wytwarzania produktów miękkich jak niektóre warzywa jak oraz do ostrych jak sery. Dobre produkty i delikatne wykonanie zapewnia dużą i łatwą eksploatację. Konstrukcja maszyny pozwoli na zajęcie jej w prostocie i osiągnięcie wszystkich zaleceń sanitarnych. Sama obsługa jest nieświadoma i bezproblemowa, dzięki czemu inny pracownik może stać już zastosowany w ostatnie obowiązki.

Parametry techniczne krajalnicy maga 612p to: - wymiary 635 x 500 x 495 mm - klasa bezpieczeństwa to IP33 - ciężar urządzenia 39 kg - grubość krojenia od 0 do 28 mm - stół podawczy 300 x 250 mm - moc silnika 250 W - długość ostrza noża 300 mm

rolki do kas fiskalnych krakówZobacz naszą stronę www

Krajalnica produkowana istnieje w dwóch wersjach. Wersja standardowa urządzona stanowi w przyciski start stop oraz samoczynny mechanizm wyłączania noża przy problemach z napięciem zasilającym w budowie. Krajalnica maga jest zabezpieczenia przed przypadkowym włączeniem. Czujnik w urządzeniu wykrywa niepoprawne założenie osłony noża. Dzięki temuż nie jest możliwe jego zawarcie, zabezpieczając osobę obsługującą. Codzienne zabiegi konserwacyjne nie są skomplikowane i średnie do wytworzenia w krótkim okresie. Wystarczy po skończeniu pracy dokładnie oczyścić urządzenie z reszt efektów jak tłuszcz czy okruchy. Wszystkie elementy jak taca, pokrywa noża można łatwo zdemontować i nie ma potrzeby używania żadnych urządzeń do ostatniego. Krajalnica sprawdzi się również w mniejszych sklepach kiedy również średnich zakładach, gdzie przerób wyników istnieje na słabym poziomie. Cena krajalnicy maga 612p to jakiś 4500 złotych brutto. Do krajalnicy widoczne są te części zamienne w niskich cenach. Urządzenie komponuje się z wielu elementów, które potrafią stać zamienione w sukcesie uszkodzenia lub awarii. Zmniejszy to długie koszty eksploatacji modelu.