Garderoba funkcjonalna

Nadchodzi oczekiwana od dawna wiosna. Wtedy nie tylko szansa na zdjęcie paru zbędnych kilogramów, lecz zarówno na zmianę swoich stylów żywieniowych. Cieplejsza aura skłania nas bowiem do usunięcia ciężkostrawnej diety opartej na ciele i nabiale oraz wzięcia ze zdrowia, jakie oferują nam sałatki.

Vivese Senso Duo Shampoo

Witaminy Sałatki stanowią dużą bombę witaminową. Służą nam one całych składników niezbędnych do prawidłowego działania układu. Polacy zawsze jednak są smykałka do chętniejszego sięgania po artykuły pochodzenia zwierzęcego. Dlatego tak wiele wśród naszych rodaków schorzeń układu krążenia. Choroba wieńcowa, miażdżyca oraz nadciśnienie są wciąż jedną z podstawowych przyczyn zgonów w podeszłym wieku. Częstsze jedzenie sałatek i minimalizacja produktów pochodzenia zwierzęcego zmniejszają ryzyko wyżej wymienionych schorzeń.

Lekkostrawność Warzywa są o wiele dużo lekkostrawne niż mięso i nabiał. Mniej występują w kontekście pokarmowym, dzięki czemu po ich spożyciu czujemy się lepiej. Warzywa posiadają odczyn zasadowy w przeciwieństwie do produktów mięsnych. Dzięki temuż nie dają one tematów ze zgagą i nadkwasotą. Dieta oparta na spożywaniu sałatek jest wtedy młodsza i łagodniejsza dla polskiego planu pokarmowego.

Łatwość przygotowania Przygotowywanie sałatek nic nie jest ciężkie, szczególnie, jeżeli dysponujemy wystarczającym sprzętem. Szatkownica do warzyw elektryczna sprawi, że stworzymy je niezwykle szybko. Wystarczy jedynie wybrać warzywa, z których chcemy osiągnąć sałatkę, poszatkować je przy pomocy maszyny, wymieszać i skropić wyciągiem z cytryny. W ciągu kilku minut jesteśmy świeży i pełnowartościowy posiłek.

Kaloryczność Zanim nadejdą przyjemne i jasne dni, warto zrzucić nieco tkanki tłuszczowej nagromadzonej podczas zimy. Najskuteczniejszym sposobem, aby osiągnąć upragnioną sylwetkę, jest pójście na dietę opartą na warzywach i sałatkach. Szybko przekonasz się, że zna żyć ona o moc lepsza od dawnych polskich problemów i schabowych. Co znacznie, żeby przygotować pyszną sałatkę, nie trzeba być specjalistą kuchni. Wystarczy energia i wyobraźnia. To właśnie od nas chce, z jakich składników stworzymy własną ważną i młodą sałatkę.